12031/44
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
To kompositioner. Usign. Litografier i farver. Bladstørrelse hhv. 18×11 og 23,5×16. Rammemål 33×24. (2)
Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud