2436/313
Arthur Trevor Haddon (f. England 1864, d. 1941)
Folkeliv i en Nordafrikansk by. Sign. Trevor Haddon. Olie på lærred. 76×63.
Mindre krakeleringer. Behov for let overfladerensning.
Vurdering