2142/1207
Emaljehalskæde af forgyldt sølv prydet med lyserød og hvid emalje. L. 44,5 cm. d
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker, 20. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud