2015/221
Et par karyatider af forgyldt træ med volutter og kapitæler. 19. årh.s slutning. H. 63 cm. (2).
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. april 2020
Vurdering
Hammerslag