2031/329
Svensk senempire sekretær af mahogni og birkerod. Ca. 1840. H. 150. B. 124. D. 60.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Pyntelister løse.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud