12008/111
Prie-Dieu. Katolsk bedeskammel af udskåret egetræ. Ca. 1900. H. 85. B. 60. D. 65.
Enkelte ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
Vurdering
Hammerslag