12008/​111

Prie-Dieu. Katolsk bedeskammel af udskåret egetræ. Ca. 1900. H. 85. B. 60. D. 65.

Enkelte ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag