12008/​111 Prie-Dieu. Katolsk bedeskammel af udskåret egetræ. Ca. 1900. H. 85. B. 60. D. 65.

Be­skriv­el­se

Prie-Dieu. Katolsk bedeskammel af udskåret egetræ. Ca. 1900. H. 85. B. 60. D. 65.

Sælger oplyser

Enkelte ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020

Vur­dering

800 kr.

Hammerslag