2419/226
Agnes Lunn (f. Rønnebæksholm 1850, d. København 1941)
Indkørsel til en gård på Sjælland. Sign. Ag. L. 91. Olie på lærred monteret på lærred. 30×37.
Mindre retouchering ved kant. Behov for let overfladerensning.
Vurdering
Hammerslag
22 bud