2424/143
Et par Arts & Crafts 'bobbin chairs' af sortmalet træ. 20. årh.s begyndelse. (2)
Siddehøjde 45cm. Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. juni 2024
Vurdering
Hammerslag