2440/​1102

Jørgen Smed

Bredt murstensarmbånd af 14 kt. guld. Vægt ca. 67 g. 3,2 cm. L. 18,4 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Fremstår med ridser.

Vur­dering

20.000–25.000 DKK

Hammerslag

17.500 DKK

1043940 17.500 DKK
889094 17.000 DKK