2440/1102
Jørgen Smed
Bredt murstensarmbånd af 14 kt. guld. Vægt ca. 67 g. 3,2 cm. L. 18,4 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Fremstår med ridser.
Vurdering