1920/1520
Et par franske vægstager af bronze, støbt med flammer og masker. 19. årh. H. 31. (2)
Lystyl og -manchet borret. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 16. maj 2019
Vurdering
Hammerslag