2412/961
Ubekendt design
Art Deco lysekrone med stel af patineret og forniklet metal. 1930–1940'erne. H. 110. Diam 70.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 19. marts 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
7 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||