2417/92
Foldestol af hvidmalet træ, empire armstol af bemalet og forgyldt træ, rokoko stol af egetræ, Louis XVI stol af elmetræ samt Louis XVI hjørnestol af sortmalet træ. 18./19. årh. (5)
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag