Foto endnu ikke klar
893/746
Eugène de Sala (f. Randers 1899, d. København 1987)
Opstilling. Sign. de Sala. Olie på lærred. 65×73.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 4. marts 2020
Vurdering
Hammerslag