2008/324
Et par bordprydelser af patineret bronze i form af fisk, på baser af granit med pyntelister af træ. 20. årh. H. 56. (2)
Mindre kanthak på granit. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag