873/679
César Baldaccini (f. Marseille 1921, d. Paris 1998)
Kompression af dåser. Sign. Cesar. Objekt. H. 21
Proveniens: Galerie Jerome, København.
Malerier & skulpturer, 26. september 2017
Vurdering
Hammerslag