1946/​336

Samling af seks stokke af træ, to med håndtag af sølv. Sverige, 20. årh.s begyndelse. L. 82–95 cm. (6)

Fremstår med en del alders- og brugsslitage. Buler. Graveringer.

Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.150 DKK

1.150 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK