Bjørn Nørgaard (f. København 1947)
Tre kompositioner. Sign. Bjørn Nørgaard 2017, hhv. 108/230, 186/230 og 65/230. Litografi i farver. Bladstørrelse 35 × 28, 29 × 37 og 37 × 28. Uindrammet. (3)
1160783 | ||
892872 | ||
1160783 |