2432/​56

Et par spejle i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt udskåret med topstykke i form af harpe og bladværk, facetslebet spejlfelt. Rokokoform. 19. årh. H. 76. B. 40. (2)

Brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?