2435/​859

Poul Nørreklit

Barvogn af palisander med forskydelig top af hvid formica. Indvendigt med et stort og mellemstort opbevaringsrum samt en mindre forskydelig sektion, ligeledes monteret med hvid formica. Monteret på stel af forkromet stål med hjul. Udført 1960'erne. H. 77. L. 84. Udfoldet: L. 140. D. 43.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak/afslag. Store skader/afslag på fineren ved lås og på hjørner. Nøgle medfølger ikke.

I Lyngby
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?