2413/11
Svensk natskab af bemalet træ. 20. årh.s begyndelse. H. 69. B. 49. D. 41.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret. Senere bemalet.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag