2109/358
En samling hollandske fliser af fajance, dekorerede i polykrome farver med blomster. 20. årh. (55)
Enkelte mindre kanthak og krakelering. Spor efter montering.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag