2049/501
Zacharias Heinesen (f. Tórshavn 1936)
“Ur Bø”, 1998. Sign. Zacharias Heinesen 98. Olie på lærred. 55×75.
Original stand.
Moderne kunst og design, 1. december 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud