2049/​7116

Mandlig tvillingefigur, Ere Ibeji, udskåret træ. Yoruba. Nigeria. H. 28.

Proveniens: Ex. Engelsk privatsamling.

Tribal art, 6. december 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag