2425/65
Lille Svensk bord af bemalet træ, front med skuffe. Gustaviansk form, 20. årh. H. 75. B. 83. D. 56.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. juni 2024
Vurdering
Hammerslag