2445/​707

Christian Dell (f. Offenbach am Main 1893, d. Wiesbaden 1974)

“President”. Justérbar bordlampe af patineret messing, trykknapafbryder på fod. Model 6631. Formgivet 1930'erne. Udført hos Kaiser Idell. H. 50.

Stand

Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Eftersyn
I Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

27 bud

Tidspunkt Byder Bud
883295 6.000 DKK
868561 (Autobud) 5.500 DKK
883295 5.000 DKK
868561 (Autobud) 4.800 DKK
883295 4.600 DKK
868561 (Autobud) 4.400 DKK
883295 4.200 DKK
868561 (Autobud) 4.000 DKK
883295 3.800 DKK
868561 (Autobud) 3.600 DKK
883295 3.400 DKK
868561 3.200 DKK
883295 (Autobud) 3.000 DKK
868561 2.900 DKK
883295 2.400 DKK
296282 (Autobud) 2.300 DKK
883295 2.200 DKK
296282 2.100 DKK
883295 (Autobud) 2.000 DKK
296282 1.950 DKK
883295 (Autobud) 1.800 DKK
941236 1.750 DKK
883295 (Autobud) 1.700 DKK
941236 1.650 DKK
883295 1.600 DKK
848160 1.550 DKK
802374 1.500 DKK
Levering

Levering i USA fra 1.250 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK

Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.