2031/​598

Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945)

“Vorterod og viol i mit storkebæger.” Sign. monogram 2010. Olie på plade. 22×29.

Moderne kunst og design, 28. juli 2020

Vur­dering

5.000 kr.

Hammerslag

6.000 kr.

13 bud

6.000 kr.
5.500 kr.
5.000 kr.
4.800 kr.
4.600 kr.
4.400 kr.
4.200 kr.
4.000 kr.
3.800 kr.
3.600 kr.
3.400 kr.
3.200 kr.
3.000 kr.