2031/598
Niels Erik Skovballe (f. Herlufsholm 1945)
“Vorterod og viol i mit storkebæger.” Sign. monogram 2010. Olie på plade. 22×29.
Moderne kunst og design, 28. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud