2432/689
Jóannis Kristiansen (f. Leirvik, Færøerne 1918, d. 1988)
Haveparti. Sign. Jóannis K. 1959. Olie på lærred. 31×40.
Lærred bør strammes op. Mindre afskalninger.
Vurdering
902221 | ||
830118 | ||
911372 | ||
1125484 |