2138/774
Dansk design
Et par bordlamper af messing. Skærme af plisseret akryl. H. 49.
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt