2424/119
Fransk spejl i ramme af forgyldt træ. Regence form, 19. årh.s midte. H. 130. B. 73.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere spejlglas.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. juni 2024
Vurdering
Hammerslag