12008/166
Lars Printz (f. Nes på Romerike 1889, d. Oslo 1968)
Parti fra Frognerparken i Olso. Sign. Lars Printz. Olie på lærred. 48×62.
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
Vurdering
Hammerslag