2014/586
Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014)
Modifikation. Usign. Olie på lærred. 70×90. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag