2412/153
Otto P. Balle (f. Estruplund 1865, d. København 1916)
Sort stående ko. Sign. Otto P. B. 20/9 09. Olie på lærred monteret på malepap. 19×27.
Enkelte minimale afskalninger. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. marts 2024
Vurdering
Hammerslag