2427/68
Barok hængevitrine af bemalet træ, svungen top, front med glaslåge hvorbag hylder og skuffer. 18. årh. H. 74,5. B. 68. D. 33.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juli 2024
Vurdering
Hammerslag