2427/68
Barok hængevitrine af bemalet træ, svungen top, front med glaslåge hvorbag hylder og skuffer. 18. årh. H. 74,5. B. 68. D. 33.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Vurdering
Hammerslag
801246 |