1717/1637
Ubekendt kunstner, 21. årh.
Allegorisk skulptur af patineret bronze i form af mand og kvinde. Usigneret. H. 62.
Irret. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 27. april 2017
Vurdering
Hammerslag