872/242
Svensk bænk af hvidmalet træ, sarg udskåret med rosetter, runde kannelerede ben. 19. årh.s slutning. H. 43. L. 142. B. 45.
Varia, møbler og tæpper, 31. maj 2017
Vurdering
Hammerslag