Frederik Næblerød (f. 1988)
“Sea Urchin”. Sign. F.N 2017. Glaseret stentøj. H. 30.
Proveniens: Udstillingen “Worshipping Sticks and Stones”, Anat Ebgi gallery, Los Angeles, 2018.
Original stand.
980669 |