Foto endnu ikke klar
895/571
Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009)
“Menageriet”, 2001. Sign. Bech samt sign. på bagsiden P.A. Bech med titel og årstal. Olie på lærred. 102×148.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier og skulpturer, 16. juni 2020
Vurdering
Hammerslag