905/785
Anette Harboe Flensburg (f. Kolding 1961)
“Nunc Stans lV”, 2018. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 45×45. Uindrammet.
Proveniens: Galleri DGV, Svendborg. Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Malerier, skulpturer og grafik, 8. december 2021
Vurdering
Hammerslag