12031/52
Dansk maler, 19. årh.s slutning
Anemoner i skovbunden. Sign. L. Kofoed. Olie på lærred. 27,5×33. Rammemål 41×47.
Kunst, antikviteter & design, 30. juli 2020
Vurdering
Hammerslag
36 bud