2041/544
“Progetti”. Et par højryggede lænestole af sortlakeret træ og Pau Ferro, betrukket med brunt skind. Designet 1987. Udført og mærket hos Giorgetti, Italien. (2)
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 6. oktober 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|