12115/102
Ubekendt kunstner (, 20. årh.)
Surrealistisk komposition. Sign. EJ 1987. Olie på lærred. 41×50. Indrammet.
Patina.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag
42 bud