2434/​824

Dansk møbeldesign

Spisebord af egetræ, plade med udtræk, to tillægsplader medfølger. 1960'erne. H. 72. L. 158/245. B. 93.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

10 bud

1127950 600 DKK
815977 550 DKK
1127950 500 DKK
327644 480 DKK
1163226 460 DKK
1127950 440 DKK
608786 420 DKK
1127950 400 DKK
327644 380 DKK
608786 360 DKK