12115/157
En stor dansk senempire ramme af udskåret og forgyldt træ. 19. årh. Lysmål 69×68,5. Rammemål 81×80,5.
Alm. patina. Afskalninger langs kanter og ved hjørner.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag