2440/172
I. L. Jensen, skole, 19. årh.
En hvid rose. Usigneret. Olie på lærred. 22,5×17.
Minimale krakeleringer. Minimalt trykmærke fra blændramme. Rensning anbefales.
Vurdering
13 bud
842192 | ||
981679 (Autobud) | ||
842192 | ||
981679 (Autobud) | ||
842192 | ||
981679 (Autobud) | ||
842192 | ||
981679 | ||
842192 (Autobud) | ||
981679 | ||
842192 | ||
981679 | ||
842192 |