2432/815
Tue Poulsen (f. København 1939)
Rektangulært sofabord med stel af wengé, top ilagt fliser af stentøj. Sign. Tue. H. 54,5. L. 155. B. 90.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Delvist falmet.
Vurdering