643/​1016

Dele af Onkel Haralds tog af udskåret og bemalet træ, bestående af ekspreslokomotiv, rangerlokomotiv samt diverse vogne. I alt 11 dele. 20. årh. Lokomotiv L. 41. (11)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Varia, 26. oktober 2006

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.200 DKK

(Autobud) 2.200 DKK
2.100 DKK
2.000 DKK