1304/572
Allan Stabell (f. Hvidovre 1943)
“Kærtegn”. Sign. Allan Stabell 1990; sign., betitlet og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 116×88.
Moderne kunst og design, 22. januar 2013
Vurdering
Hammerslag