1904/840
Nam Kwan (f. Kyungbuk 1911, d. 1990)
“Human Mask”, 1988. Sign. Nam Kwan 134/300. Litografi i farver. 89×69. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 22. januar 2019
Vurdering
Hammerslag
21 bud